Stowarzyszenie partnerem II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rynki regulowane – aspekty prawne, finansowe i konkurencyjności rynkowej. Rynek wytwórców i odbiorców, jedna czy dwie perspektywy energetyki?”

Konferencja, której organizatorem jest Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 07.03.2023 r. Podczas konferencji poruszone będą takie tematy jak megatrendy i wyzwania stojące przed firmami na rynkach regulowanych dóbr publicznych oraz przedstawione zostaną propozycje zmian w obszarach prawa, finansów, zarządzania, które mają zapewnić konkurencyjność tych rynków. W konferencji uczestniczyć będą przedstawiciele praktyki gospodarczej oraz nauki z dziedziny prawa, finansów i zarządzania, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie rynków regulowanych.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konferencji oraz programu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://wsb.edu.pl/rynki-regulowane-aspekty-prawne-finansowe-i-konkurencyjnosci-rynkowej/ii-ogolnopolska-konferencja-naukowa-07-03-2023-r/tematyka-konferencji

Wszystkich zainteresowanych tematem konferencji zachęcamy do udziału on-line, po wcześniejszej rejestracji. Udział w konferencji w formie zdalnej jest bezpłatny.