XIX Targi Energii 2023 w Jachrance

W dniach 28-29 września 2023 r. odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energetyki – XIX Targi Energi 2023 w Jachrance. Targi stanowiły platformę dyskusji, wymiany poglądów oraz ofert w zakresie rynku energii w Polsce, gromadząc niemal 400 osób. Wzorem poprzednich lat Targi składały się zarówno z części seminaryjnej, jak i tzw. handlowego parkietu targowego, na którym można było zapoznać się bezpośrednio z ofertami sprzedawców energii elektrycznej. Program Targów uwzględniał bieżące wydarzenia i problemy rynku.

W związku z przyznaniem Stowarzyszeniu patronatu nad Targami, nie mogło również zabraknąć przedstawicieli SPPE w osobie Mec. Filipa Elżanowskiego – Prezesa Stowarzyszenia oraz Mec. Anny Kucińskiej – partnerki w Kancelarii Elżanowski & Partnerzy jak i również Mec. Beaty Superson-Polowiec – wspólniczki w Kancelarii Polowiec i Wspólnicy.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce organizatorów – Izby Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii oraz Towarzystwa obrotu Energią.

19 Targi Energii 2023 Jachranka