Stowarzyszenie obejmuje patronatem II Ogólnopolskie Forum Prawa Energetycznego i Klimatycznego „Zielona Energia”

23 kwietnia 2024 r. w Katowicach odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Prawa Energetycznego i Klimatycznego „Zielona Energia” podczas którego poruszone zostaną aktualne problemy gospodarcze, energetyczne i klimatyczne na świecie.

Wydarzenie będzie mieć formę jednodniowej konferencji, która odbędzie się w murach Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

🔹Forum składać się będzie z 3 paneli eksperckich:

I panel – Jak przeprowadzić efektywną transformację energetyczną?

II panel – Zmiany w prawie energetycznym, a potrzeby współczesnego rynku energetycznego

III panel – Prawo energetyczne jako specjalizacja przyszłości

🔹Każdy panel będzie mieć charakter dwuetapowy – począwszy od wykładu akademickiego, aż do dyskusji, w której uczestniczyć będą praktycy świata prawa i biznesu. Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich uczestników Forum, by wymienić się doświadczeniami związanymi z prawem energetycznym i klimatycznym oraz zyskać kontakty wśród praktyków branży energetycznej.

Z ramienia Stowarzyszenia w wydarzeniu weźmie udział Wiceprezes Stowarzyszenia – Mec. Igor Muszyński, partner w Wolf Theiss, który wystąpi w II panelu zatytułowanym Zmiany w prawie energetycznym, a potrzeby współczesnego rynku energetycznego w charakterze prelegenta oraz moderatora późniejszej dyskusji.

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami:

https://www.facebook.com/events/s/zielona-energia-ii-ogolnopolsk/1176180040502434